Broušení parket

Parkety jsou při správné údržbě podlahou, která může sloužit až několika generacím. Mezi základní typ údržby patři právě broušení parket, které se provádí jednou za 10-20 let.

Broušení parket zbaví vaši podlahu škrábanců, rýh a nerovností, odstraníte také zašlou špínu, skvrny a zažloutlý odstín barvy či laku.

Po broušení budou parkety opět hladké a vynikne jejich specifický barevný odstín i přírodní kresba dřeva. Tmel získáme z dřevního prachu po broušení parket a speciálních pojiv, jež smícháme dohromady.

Tím dostaneme naprosto totožný odstín tmelící látky. Opravená místa tak skvěle splynou s povrchem, aniž by byla renovace parket znát. Finální povrchová úprava se skládá ze tří nátěrů speciálním akrylátovým (ekologický, bez zápachu, rychleschnoucí) podlahovým lakem, který zajistí podlaze reprezentativní vzhled, tvrdost a odolnost. Navíc zatáhne spáry mezi parketami, čímž je učiní odolné proti náhodně vylité tekutině. Olej zase lépe podpoří přírodní vzhled a kresbu dřeva. K renovované podlaze je možné dodat prahy, soklové a přechodové lišty a další prvky.

Broušení parket

Kuch-nam

Obyv-nam

Plac-obyv

P2070018 P2070025


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontaktujte nás

Vehicula vitae, justo nullam at. Fusce consectetuer risus a nunc.

Více informací