Napínané stropy

Rychlá a čistá úprava stěn a stropů pro váš interiér díky speciální polyesterové tkanině. CLIPSO se skvěle uplatní např. při renovacích, dekoracích interiéru či snižování podhledů. Vyznačuje se jak vysokou estetickou úrovní tak neobyčejně snadnou a rychlou aplikací. Oprava stropu je jednoduchá, rychlá a čistá. Veškeré textilie získaly zdravotní, hygienické, protipožární a ekologické certifikáty platné v rámci celé EU. Mohou být tedy aplikovány i v prostorách, kde pobývají děti. Povrch fólie je otěruvzdorný, stálobarevný. Na výrobky je poskytována až dvanáctiletá záruka.

Stropní systém lze aplikovat přímo na hrubé zdivo bez nutnosti provedení omítek a štuků, čímž jsou ušetřeny náklady na jeho provedení (vč.ekologických). Do stropů lze integrovat veškerá technická zařízení budov, jako jsou např. požární hlásiče a čidla, veškeré druhy svítidel, revizní otvory, vzduchotechnika apod. Stropní systém je k dostání v mnoha provedeních: barevný, akustický, třpitivý či potisknutelný.

 

Strop3

Výhody napínaných stropů a zdí:

· Na textilii je možno digitálním tiskem realizovat jakýkoliv obraz ve vysokém grafickém rozlišení, a to v šířce až 5m a délce 50m.

· Rychlejší montáž oproti sádrokartonům, jednoduchá demontáž v případě potřeby.

· Snížením stropu lze získat dostatečné prostory pro vedení ventilačního potrubí, elektroinstalačních a sanitárních rozvodů

· Dokonale hladký a rovný povrch, rezistentní proti vlhkosti

· Povrch je vodovzdorný a odolný vůči působení chloridů. Proto se velmi dobře hodí také do koupelen, bazénů a lázní.

Více o používaných materiálech naleznete na https://www.clipso.cz nebo http://www.alyos.eu/.

Kontaktujte nás

Vehicula vitae, justo nullam at. Fusce consectetuer risus a nunc.

Více informací